Twe życie ostatnio


Oczyść swoją energię, i czekaj na lepszy czas. Im bardziej będziesz się frustrować obecną sytuacją tym gorzej dla Ciebie, po oczyszczeniu złej karmy Twoje życie zacznie się w końcu układać właściwie.

Wróżba tani sex telefon od tarota: Moc – położenie normalne

Oddziałują na Ciebie negatywne podczepienia energetyczne. Musisz więc się oczyścić. Jeśli to zrobisz, to Twe powodzenie życiowe zależeć będzie tylko i wyłącznie od Ciebie i Twoich chęci. Bądź więc konsekwentna i wytrwała w poszukiwaniu swego szczęścia a na pewno je znajdziesz. Pamiętaj, aby być radosna, wtedy pozytywna energia, którą będziesz epatować będzie przyciągała pozytywne rzeczy.

Wróżba od tarota: wisielec- położenie normalne

Ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszy. Nic nie układa się po Twojej myśli. Wszystko przez złe moce, które negatywnie odbijają się na Twym życiu. Oczyszczenie jest więc niezbędne. Im wcześniej tym lepiej. Dopiero wtedy zobaczysz, że życie wcale nie musi być takie złe, a wręcz przeciwnie wszystko zacznie układać się tak jak sobie planujesz. Jeśli jednak nie oczyścisz się ze złych mocy, które na Ciebie oddziałują może być jeszcze gorzej.

Wróżba od tarota: śmierć położenie normalne

Musisz uwolnić się od nieprzyjemnych obowiązków, a także od nieprzyjemnych wspomnień z przeszłości. Zostawić za sobą bagaż tych wspomnień, nie wracając już do nich. Dodatkowo potrzebne jest Ci oczyszczenie, które sprawi że negatywne podczepienia energii przestaną na Ciebie oddziaływać. Jeśli to uczynisz, to co złe pójdzie w niepamięć, zastąpione zostanie nową energią, dzięki której w końcu zacznie Ci się powodzić tak jak tego oczekujesz.

Wróżba od tarota: umiarkowanie położenie normalne

Ostatnimi czasy nie układa Ci się tak jakbyś chciała. Jeśli pragniesz to zmienić musisz przemyśleć dlaczego tak się dzieje, a następnie podjąć radykalne działania które pomogą zmienić tę sytuację. Nie licz w najbliższym czasie na szansę od losu, jeżeli nie weźmiesz sprawy w swoje ręce będzie coraz gorzej, ewentualnie sytuacja pozostanie bez zmian. Musisz najpierw oczyścić swoją energię, ponieważ oddziałują na Ciebie negatywne podczepienia. Uwolnisz wtedy uśpione pokłady energii, a wtedy uda Ci się odmienić złą kartę. W tej chwili nie przyciągasz do siebie właściwych ludzi.

Wróżba od tarota: Diabeł położenie normalne

Twe intencje nie były zawsze szczere, nie zdajesz sobie być może z tego sprawy, ale w przeszłości złamałaś serce pewnym osobom. Do tej chwili ciągnie się za Tobą zła energia, która nie pozwala zaznać prawdziwego szczęścia. Musisz starać się uporządkować swoją przeszłość, oczyścić energię, a wtedy odwrócisz złą kartę.

Wróżba od tarota: Wieża położenie normalne

Twe życie ostatnio legło w gruzach. Ciągnie się za Tobą zła energia spowodowana negatywnymi podczepieniami, powinnaś więc poddać się oczyszczeniu.

Informacje

Dodany: 2019-09-13
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

seks, tani sex telefon, wakacje
W przeszłości
sromu sprawki
seks telefon

Copyright © 2017 seks linia