Mimo to byłem szczęśliwy


Nie wiem, czy dałbym sobie radę w takich zawodach. Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać Berta zamknęła dyskusję. A teraz chodź, kowboju, dosiądź panią raz jeszcze, żeby mogła zasnąć spokojnie. Spróbowaliśmy pograć, zrazu ostrożnie, ale wkrótce się przekonałem, iż jestem równie dobry przy stawce tysiącdolarowej, co przy dziesięciodolarowej. Chodziliśmy tylko do pokątnych domów gry. Berta trzymała kasę. Zaczęliśmy z partnerskim kapitałem dwóch tysięcy dolarów szczęście mieliśmy zmienne, ale nigdy już nie musieliśmy dołożyć do tej stawki ani grosza. W miarę jak wchodziłem w grę o coraz wyższe stawki, zwiększały się wygrane, a szczęście dopisywało mi coraz wytrwałej, tak iż kiedy postanowiła wystąpić

ze spółki, rozprządzałem sumą umożliwiającą podjęcie poważnych planów. Po którymś szalonym weekendzie Gruba Berta ruszyła w swoją drogę, a ja w swoją. Kiedy się rozstawaliśmy, miała łzy w oczach. pani z sex anonsów, cholerny kawał samca z ciebie. Pamiętaj, niezależnie od tego gdzie i z kim będę, za kogo się wydam, zawsze będziesz miał zagwarantowany dostęp do mojej dupy, jeśli ci się tylko jej zachce. Dobra była dupa, ta Gruba Berta. Następnego dnia po jej odjeździe spłaciłem ojcowskie długi i wszedłem na powrót w posiadanie rodzinnego rancho. Ale mojej Ukochanej, mojej małej klaczki już (portale typu sex telefon) tam nie było.

Mimo to byłem szczęśliwy tak jak to tylko możliwe. Dochody z rancha wystarczały mi na utrzymanie. Przez pierwsze lata nie było mnie stać na najmowanie nikogo do pomocy, przywykłem więc do życia samotnego, co bardzo mi się potem przydało. Hodowla bydła była co prawda zajęciem najbardziej pracochłonnym, ale wymagała najmniejszych nakładów pieniężnych, więc zacząłem od niej, marząc o zdobyciu środków na hodowanie koni. Odszedłem już bardzo daleko od wszelkiej imyśli o zajmowaniu się turystami ale zawsze mogłem do tych zajęć powrócić. Na trzeci rok udało mi się szczęśliwie znaleźć godnego zaufania człowieka, wróciłem więc do nich na cały sezon, w nadziei na wzmocnienie mego konta zarobkami z tej ciężkiej pracy oraz z umiarkowanego hazardu zakosztowałem też w tym ozasie kobiety, raz ozy drugi. Ale od żadnej nie wziąłem nawet centa i kiedy powróciłem na rancho, nie tęskniłem za nikim. Kiedy spotkałem Marię, moja sytuacja życiowa była ustalona. Nie byłem już wynajętym na sezon kowbojem, lecz samodzielnym współpracownikiem hotelu. Przyprowadziłem z sobą kilka kucyków i w porozumieniu z kierownikiem rancho prowadziłem grupowe wyprawy wierzchem przez wysokogórskie szlaki turystyczne.

Informacje

Dodany: 2020-08-18
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu

dorosłość, (portale typu sex telefon)
dziewczyna z erotycznego
W obecnych czasach
seks telefon

Copyright © 2017 seks linia